Gydytojai specialistai

Mūsų klinikoje galite konsultuotis pas žemiau išvardintus specialistus

Gydytojai akušeriai ginekologai

Gydytojas akušeris ginekologas nustato ir gydo įvairias ginekologines ir lytiniu būdu plintančias ligas (genitalijų uždegimai, įvairūs kraujavimai iš gimdos, gimdos miomos, kiaušidžių cistos, endometriozė, mėnesinių ciklo sutrikimai ir kt.),konsultuoja dėl kontracepcijos ir nevaisingumo, diagnozuoja nėštumą, atlieka kvalifikuotą nėščiosios ir besivystančio vaisiaus priežiūrą.

PLAČIAU…

Gydytojai chirurgai

Gegužių sveikatos centre teikiamos kvalifikuotos ambulatorinės chirurgijos paslaugos. Atlikus
procedūrą, pacientas išleidžiamas į namus, nesutrikdomas jo gyvenimo ritmas, neatitraukiama nuo
įprastinės aplinkos, patiriama mažesnė psichologinė trauma.

PLAČIAU…

Gydytojai odontologai

Gegužių sveikatos centre gydytojai odontologai ir burnos higienistai teikia diagnostines, gydomąsias ir profilaktines pirminės burnos sveikatos priežiūros paslaugas vaikams ir suaugusiesiems. Naudojama pažangi medicinos įranga, kokybiškos plombavimo medžiagos.

PLAČIAU…

Burnos higienistai

Burnos higienistai teikia diagnostines,
gydomąsias ir profilaktines pirminės burnos sveikatos priežiūros paslaugas vaikams ir suaugusiesiems. Naudojama pažangi medicinos įranga, kokybiškos plombavimo medžiagos.

PLAČIAU…

24/7 Būtinoji medicinos pagalba

Skubioji medicinos pagalba teikiama nedelsiant arba neatidėliotinai dėl ūmių klinikinių būklių, kai paciento gyvybei gresia pavojus arba kai tokios pagalbos nesuteikimas laiku sukelia sunkių
komplikacijų paciento sveikatai.

PLAČIAU…

Šeimos gydytojai

Šeimos gydytojai tikrina klausą, regėjimą, matuoja kraujospūdį, pagal savo kompetenciją ir poreikį atlieka pirminį chirurginį žaizdų sutvarkymą, perriša žaizdas ir ištraukia siūlus, atlieka
fiziologinę nėštumo priežiūrą, kaip tai numatyta jų medicinos normoje.

PLAČIAU…